KONST / Oljemålningar / Olja / collage 14088083

nr 1408 8083

Jette L Ranning

(f. 1954), Danmark

Olja / collage, "Notes on Louvre". Signerad a tergo, daterad -93. Olja och collage på duk, 60x81 cm, oramad

Jette L Ranning, dansk målare och författare född 1954.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:09:24

Jette L Ranning

Läs mer om Jette L Ranning